Weblog
22 April 2009
2.584
Starten met ondernemen ook nu populair
Ondanks de crisis blijft het beginnen van een eigen bedrijf in 2009 populair. Met 9.500 nieuwe startende ondernemers in maart alleen al ligt dat aantal zelfs 600 boven het aantal inschrijvingen in dezelfde maand in 2008.
Dit blijkt uit het aantal startende ondernemers dat zich in de eerste drie maanden van 2009 bij de Kamer van Koophandel liet inschrijven. Opmerkelijk, aangezien 2008 met 107.400 startende ondernemers een topjaar was, zo valt te lezen in - het op 17 april op het Jaarcongres van de Kamer van Koophandel gepresenteerde - Startersprofiel 2008. Meer info in het persbericht op www.kvk.nl















Met Exact Online houdt u via internet uw bedrijfsadministratie bij en heeft u inzicht in de bedrijfsresultaten. Geschikt voor handelsbedrijven, zakelijk dienstverleners en voor de boekhouding. Nu 30 dagen GRATIS en vrijblijvend op proef!








