Gratis boek
Home | Weblog | Agenda | Nieuwsbrief | Over ons | Contact | Sitemap
70% positief over netwerken
Uit eigen onderzoek onder startende ondernemers geeft 69,9% aan positief tegenover netwerken te staan.

Netwerken is in dagen als deze belangrijker dan ooit. Nu vervolgopdrachten en een overspannen markt met meer vraag dan aanbod niet langer het geval is, is het zoeken geblazen naar opdrachten. Het gun-aspect is belangrijker dan ooit. Als je wilt investeren, wie gun jij de opdracht?

Netwerken is voor starters welke nog niet vol zitten met vervolgopdrachten de manier om aan meer werk te komen. 70% van de startende zelfstandige ondernemers geeft gelukkig aan hier geen problemen mee te hebben. 249 ondernemers hebben meegewerkt aan het onderzoek.

Commentaar (0)Add Comment

Schrijf commentaar
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

busy
 
 
Online factureren en boekhouden met MoneyBird
Ondernemingsplan maken
Ondernemers nieuwsbrief
Webwinkel Weblog
Eigen baas worden
Nu op ons weblog
Om een besloten vennootschap, kortweg een BV, te kunnen oprichten moet je aan enkele wettelijke eisen voldoen. Een van deze eisen is het storten van het minimumkapitaal van €18.000. Veel ondernemers zien dit als drempel. Toch hoeft dit verplichte minimumkapitaal je er niet van te weerhouden een BV op te richten.
Lees verder...
 
Arbeidsongeschiktheid verzekerd?
 
Komende evenementen

Starters Masterclass Vrijdag 8 oktober 2010
Interactieve workshop in Utrecht waarin alle facetten van het zelfstandig ondernemen aan bod komen.

Zie de agenda.

Meer informatie